Kim Kimdir?

Umut Elestekin

Yönetim Kurulu Başkanı - CEO

1998’de Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdikten sonra yüksek lisansını 2005 yılında Bilgi Üniversitesi’nde tamamladı. 1998 yılında, mezuniyetinden hemen sonra sağlık sektöründe çalışmaya başladı ve çeşitli şirketlerde pazarlama müdürlüğü, satış ve pazarlama direktörlüğü ve genel müdürlük yaptı. 2009’da İsviçre’de bulunan Segel GmbH’nin kurucu ortağı oldu. 2011 de yine İsviçre’de Valugen GmbH’nin ortağı olarak halen sürdürdüğü Ortadoğu ve Güney Avrupa bölge müdürlüğünü yürütmeye başladı. 2013’te hasta takip ve raporlama platformu incred’X’in ortağı oldu ve Orta Doğu bölge müdürlüğü görevini üstlendi. Umut Elestekin, 2012’den beri Amerika merkezli KSpine için uluslararası bir klinik araştırmanın Türkiye ayağının, 2014 yılında Finlandiya merkezli Synoste OY’nin uluslararası klinik araştırmasının danışmanlığını yapmaktadır. Mayıs 2015’te NOYA Girişim, Danışmanlık ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı oldu.

Prof. Dr. Ufuk Aydınlı

Yönetim Kurulu Üyesi - CMO

Ankara Atatürk Lisesi’ni ve 19 Mayıs Üniversitesi Samsun Tıp Fakültesi’ni bitirdi. Virginia Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde araştırma asistanlığı yaptı. Uzmanlığını Ortopedi ve Travmatoloji üzerine tamamladı. Türkiye, İtalya ve ABD’de omurga cerrahisi üzerine çalıştı. Profesör olduktan sonra Uludağ Üniversitesi’nde Tıp Fakültesi Dekan yardımcılığı görevinde bulundu. Üyesi olduğu Avrupa AO Omurga Cerrahisi Örgütü (AO Spine)’nün Avrupa Eğitim Sorumlusu olarak çalıştı. Örgütün dünyadaki ilk omurga eğitim planını geliştiren grupta görev yaptı. NOYA Girişim, Danışmanlık ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin yönetim kurulu üyesi ve tıbbi konulardan sorumlu yöneticisidir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Tolga Güngör

Yönetim Kurulu Üyesi - COO


TED Ankara Koleji’ni ve Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesini bitirdi. Ajanslarda, dergilerde, fuarlarda, hastanede ve uluslararası şirketlerde çalıştı. İletişim kampanyaları tasarladı, belgeseller, kılavuz kitaplar, sıfır sayı dergiler hazırladı. Sürdürülebilirlik projeleri yönetti, UNDP, IFRC gibi uluslararası organizasyonlarla ortak projelerde çalıştı. Sektörel derneklerde genel sekreterlik, çok uluslu yapılarda kurumsal ilişkiler yöneticiliği yaptı. NOYA Girişim, Danışmanlık ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin yönetim kurulu üyesi ve organizasyondan sorumlu yöneticisidir.

Sinan Vural

Yönetim Kurulu Üyesi - CTO


Tarsus Amerikan Koleji’ni bitirdikten sonra Uçak Mühendisliği okudu. Dergilerde yazarlık ve editörlük, televizyon programlarında prodüktörlük yaptı. Bilgisayar animasyon ve görsel efekt alanında, reklam ve sinema sektörünün sayılı isimlerinden oldu. NOYA Girişim, Danışmanlık ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin yönetim kurulu üyesi ve teknolojik gelişimden sorumlu yöneticisidir. Evli ve bir kız babasıdır.

TÜM SORULARINIZ
İÇİN BİZE ULAŞIN