Kim Kimdir?

Umut Elestekin


1998’de Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdikten sonra yüksek lisansını 2005 yılında Bilgi Üniversitesi’nde tamamladı. 1998 yılında, mezuniyetinden hemen sonra sağlık sektöründe çalışmaya başladı ve çeşitli şirketlerde pazarlama müdürlüğü, satış ve pazarlama direktörlüğü ve genel müdürlük yaptı. 2009’da İsviçre’de bulunan Segel GmbH’nin kurucu ortağı oldu. 2011 de yine İsviçre’de Valugen GmbH’nin ortağı olarak halen sürdürdüğü Ortadoğu ve Güney Avrupa bölge müdürlüğünü yürütmeye başladı. 2013’te hasta takip ve raporlama platformu incred’X’in ortağı oldu ve Orta Doğu bölge müdürlüğü görevini üstlendi. Umut Elestekin, 2012’den beri Amerika merkezli KSpine için uluslararası bir klinik araştırmanın Türkiye ayağının, 2014 yılında Finlandiya merkezli Synoste OY’nin uluslararası klinik araştırmasının danışmanlığını yapmaktadır. Mayıs 2015’te NOYA Girişim, Danışmanlık ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı oldu.

Tolga GüngörTED Ankara Koleji’ni ve Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesini bitirdi. Ajanslarda, dergilerde, fuarlarda, hastanede ve uluslararası şirketlerde çalıştı. İletişim kampanyaları tasarladı, belgeseller, kılavuz kitaplar, sıfır sayı dergiler hazırladı. Sürdürülebilirlik projeleri yönetti, UNDP, IFRC gibi uluslararası organizasyonlarla ortak projelerde çalıştı. Sektörel derneklerde genel sekreterlik, çok uluslu yapılarda kurumsal ilişkiler yöneticiliği yaptı. NOYA Girişim, Danışmanlık ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin yönetim kurulu üyesi ve organizasyondan sorumlu yöneticisidir.

Sinan VuralTarsus Amerikan Koleji’ni bitirdikten sonra Uçak Mühendisliği okudu. Dergilerde yazarlık ve editörlük, televizyon programlarında prodüktörlük yaptı. Bilgisayar animasyon ve görsel efekt alanında, reklam ve sinema sektörünün sayılı isimlerinden oldu. NOYA Girişim, Danışmanlık ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin yönetim kurulu üyesi ve teknolojik gelişimden sorumlu yöneticisidir. Evli ve bir kız babasıdır.

Aslı FıratYükseliş Koleji’nin ardından, Hacettepe Üniversitesi sosyoloji bölümünü bitirdi. Türkiye’de ve yurtdışında çeşitli şirketlerde ve ajanslarda pazarlama yöneticisi ve stratejik iletişim danışmanı olarak çalıştı. NOYA Girişim, Danışmanlık ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin danışman kadrosunda olan Aslı Fırat, 2019 yılından beri, siber güvenlik sektöründe hizmet veren İnfrasis Siber Mühendislik’in pazarlama direktörüdür. İki kız annesidir.

TÜM SORULARINIZ
İÇİN BİZE ULAŞIN